среда, 28 февраля 2018 г.

Засідання ММО. Тема: Діяльнісний підхід на уроках природознавчого циклу та основ здоров’я як умова формування предметних та надпредметних компетентнтностей учнів


1.Досвід реалізації діяльнісного підходу у практиці навчання. (Таран Л.А.. вчитель біології ЕЗОШ №7)
2. Майстер-клас. "Методи та прийоми по удосконаленню читацької грамотності”. (Подгорна Т.М., ЕНВК №5)
3. Результативність виступу міської команди юних біологів на ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології в 2017-2018 році. Розбір завдань. (Дмитренко Л.А., методист НМЦ)
4. Виступ за темою "Кейс-технології в реалізації діяльнісного підходу в навчанні".(Шарабарова С.С., вчитель біології ЕНВК №5)


среда, 21 февраля 2018 г.

Результати обласної олімпіади з екології - 2018


Фото Светланы Букреевой.

Учні шкіл нашого міста продовжують виборювати призові місця на обласному етапі предметних олімпіад. У олімпіаді з екології Масич Ірина, учениця 10-А класу (учитель Коток Л.М.) та Громовик Марія, учениця 11-А класу (учитель Шпигун Л.І.) ЕБГ «Гармонія» отримали треті місця. 
Дякую учням та педагогам за високі результати. Бажаємо подальших успіхів.

четверг, 1 февраля 2018 г.

Шановні колеги!


   Міністерство освіти і науки України планує на початку 2018 року проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти (далі – Конкурс).
З цією метою просимо долучитися всіх осіб, яких хвилює якість підручників для закладів загальної середньої освіти, до експертизи електронних версій проектів підручників для 5 та 10 класів, орієнтовні строки здійснення якої лютий – березень 2018 р.
Для здійснення експертизи всі бажаючі повинні до 11 лютого поточного року зареєструватися в репозитарії навчальних матеріалів на веб-сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (розділ «Конкурсний відбір підручників для 1, 5, 10 класів») або за посиланням: https://goo.gl/7eBS98
Експертами можуть бути особи-фахівці, які мають відповідну вищу освіту та обізнані з науково-методичними, психолого-педагогічними вимогами щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти, з яких передбачається здійснення експертизи електронних версій проектів підручників. Експертами не можуть бути особи, які під час здійснення експертизи матимуть конфлікт інтересів, автори (співавтори) проектів підручників, поданих на Конкурс, близькі особи зазначених категорій тощо, що може вплинути на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень під час виконання наданих повноважень.
Серед фахівців, які можуть бути експертами, виділяють такі групи: наукові, науково-педагогічні працівники, методисти, вчителі, перекладознавці та перекладачі, фахівці з антидискримінаційної експертизи.
Після завершення реєстрації, комісією з відбору експертів буде складено список експертів, які здійснюватимуть експертизу поданих на Конкурс електронних версій проектів підручників.
Звертаємо увагу, що експерти, нестимуть персональну відповідальність за достовірність і повноту аналізу, об’єктивність та обґрунтованість експертного висновку. Після завершення Конкурсу, експертам передбачається оплата за виконану роботу.